Довірчий партнер

Незалежно від місця вашого навчання, компанія Blackboard надасть необхідні засоби для підвищення якості освіти.

Ми вважаємо, що освіта повинна бути доступною скрізь і завжди, і розробили найкращі способи для реалізації цього принципу на практиці. Сучасні технології блискуче справляються з цим завданням, розширюючи можливості навчання у вузах, школах, установах професійної підготовки та організаціях державного сектора.

Чого прагнете ви?


Blackboard - Learning Management System

 • Захоплююче, ефективно, мобільно - завжди є, чому повчитися

  Захопленість студентів, ефективне викладання і гнучкість навчальних закладів надають сприятливий вплив на освіту. Платформа Blackboard Learn ™ - основна технологія, якою користуються тисячі організацій, щоб поліпшити якість навчального процесу . Саме вона надає необхідні їм послуги і підтримку у віртуальному середовищі навчання.

  Відкрийте для себе світ необмеженої ІНФОРМАЦІЇ

  За допомогою платформи Blackboard Learn стало ще простіше створити цифровий контент, працювати з ним і знайти потрібну інформацію. Також Ви можете відібрати найкращі опубліковані праці, матеріали однолітків або завантажити власні.

  ЕКОНОМТЕ ЧАС, оптимізуючи ПРОЦЕСИ

  Економте час викладачів. Основні процедури, такі як оцінювання та відгуки, можна легко виконати за допомогою інструментів Blackboard Learn. Наприклад, залишити побажання, оцінки та матеріали в режимі реального часу або провести аналіз даних для прийняття вірного рішення .

  БУДЬТЕ гнучкішими

  Конкурентоспроможний заклад має бути легким на підйом, і Blackboard Learn допоможе Вам стати гнучкішим . Програма аналізу дозволить зрозуміти поведінку учнів, мобільні можливості зроблять навчальний процес простіше, а також спеціальні інструменти підвищать ефективність системи оцінювання і зворотного зв'язку.

 • Онлайн -співробітництво для всіх і всюди

  Ми допоможемо Вам зацікавити людей, захоплених мобільними технологіями . Надайте їм багатофункціональну платформу для зв'язку і спілкування з Вами, іншими студентами, а також для доступу до навчальних матеріалів . Blackboard Collaborate переносить навчальний процес у режим реального часу, в простір віртуальних аудиторій, офісів і залів для зустрічей в Інтернеті або на пристроях мобільного зв'язку.

  Зацікавити СТУДЕНТІВ ЩЕ БІЛЬШЕ

  Онлайн - освіта має всі переваги над традиційним навчанням в класі. В основі Blackboard Collaborate лежать всі можливості веб конференцій, необхідні для організації навчання XXI століття. Вони допомагають викладачам і студентам ефективно брати участь в онлайн - зустрічах один на один або в складі групи.

  ОСВІТА ТА СПІВРОБІТНИЦТВО У БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ, В БУДЬ ЯКІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ

  Учням подобається користуватися своїми мобільними пристроями. Безумовно, вони оцінять мобільний доступ до ресурсів Blackboard Collaborate з будь-якого місця і в будь-який час ; а Ви, в свою чергу, зацікавитесь різними можливостями організацій навчального процесу, спілкування та спільної роботи в будь-якій системі управління навчанням.

  БІЛЬШЕ РЕЗУЛЬТАТІВ при менших витратах : ЕКОНОМІЯ КОШТІВ ТА ЧАСУ

  Без істотного збільшення витрат виведіть навчальний процес за стіни Вашого класу, зберігаючи або поліпшуючи якість викладання. За допомогою тієї ж технології можна проводити адміністративні наради, організувати віртуальний робочий час, проектні наради і заняття з підвищення кваліфікації.

 • Найефективніший спосіб забезпечити зв'язок з кожним, незалежно від обставин

  Трапляється так, що Вам необхідно терміново поспілкуватися з колегами або вони мають зв’язатися з вами. Саме для цього створено рішення Blackboard Connect. Засіб двостороннього обміну повідомленнями Blackboard ConnectTxt допоможе провести єдині маркетингові кампанії, поширити інформацію про життя і побут студентів і навіть зробити заняття в аудиторіях інтерактивними, а за допомогою Blackboard Connect Ви можете розсилати повідомлення у надзвичайній ситуації по багатьом каналам зв'язку.

  Зберігати контроль НАВІТЬ У НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

  В особливих ситуаціях, таких як екстремальні погодні умоВи або відключення електроенергії, Blackboard Connect підтримує зв'язок з усіма за допомогою розсилки важливої інформації, забезпечуючи їх безпеку і обізнаність про поточну ситуацію.

  Повсякденні ПРОЦЕСИ МОЖУТЬ БУТИ ЕФЕКТИВНІШЕ

  Пропущені зустрічі дуже дорого обходяться будь-якій організації. Blackboard ConnectTxt - це надійний спосіб нагадувати клієнтам про призначені зустрічі із зручною можливістю оповіщення про підтвердження або перенесення зустрічі.

  Мотивують СТУДЕНТІВ ПРОДОВЖИТИ НАВЧАННЯ, допомагаючи їм КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ В ОБЛАСТІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

  Звернення через платформу Blackboard ConnectTxt більш безпечне, конфіденційне, в порівнянні із звичайним візитом або дзвінком у центр соціальної допомоги. Існує ряд можливостей спілкування зі студентами, що знаходяться в групі ризику, в особливо напружені періоди. Учні в критичній ситуації часто потребують підтримки - надайте їм простий спосіб почати її через дану програму.

 • Все, що потрібно, - у будь-якому місці в будь-який час

  Студенти люблять користуватися мобільними пристроями : смартфонами, планшетами та іншими гаджетами. Звичайно, їм буде цікаво вчитися на цих пристроях. Blackboard Mobile розробила 2 інтелектуальні мобільні платформи, які відповідають попиту : Mosaic компанії Blackboard робить мобільний пристрій невід'ємною частиною студентського життя і послуг кампуса, а Blackboard Mobile Learn дозволяє вмістити навчальний процес на долоні учня.

  Покращує результати НАВЧАННЯ

  Гнучкі можливості навчання в будь-якому місці і в будь-який час дозволяють студентам досягати великих успіхів у навчанні. Слухати підкаст лекції в автобусі, брати участь в обговоренні в кафе, вести онлайн- конспект на планшеті, перебуваючи на лекції, - все це може Blackboard Mobile Learn, що є прекрасним засобом для навчання студентів новаторськими методами.

  ЯК УТРИМАТИ СТУДЕНТІВ

  Студенти обожнюють мобільні пристрої. «Я можу вийти в інтернет за 10 секунд, перевірити пошту і навчальне завдання, а якби мені довелося діставати ноутбук з сумки, це зайняло б кілька хвилин». Це дійсно важливо. З тих пір, як смартфони та планшети отримали широке поширення серед молоді, забезпечення мобільного доступу до послуг та навчальних матеріалів стало дуже важливою перевагою.

  ШВИДКА ІНТЕГРАЦІЯ СТУДЕНТІВ В ЖИТТЯ КАМПУСУ

  Пристосуватися до життя в кампусі нелегко. Але тепер все змінилося. Хто є хто, що і де відбувається - всю цю інформацію платформа Mosaic компанії Blackboard дозволяє вмістити на долоні студента в пристрої, який завжди під рукою. Учні будуть вражені : такого вони й уявити собі не могли.

 • Підвищуйте ефективність роботи своєї установи через більш правильні, швидкі й обґрунтовані рішення

  Прийняття правильних управлінських рішень - запорука процвітання навчального закладу. Проте дані, на підставі яких необхідно робити вибір, часто розосереджені і приховані в розрізнених системах установи. Blackboard Analytics зводить воєдино всі дані вашого закладу, а використання перевірених моделей даних про вищу освіту дозволяє швидко отримати практичні висновки.

  ОТРИМУЙТЕ КОНКРЕТНІ ВІДПОВІДІ і досягайте успіху в ДИСКУСІЇ

  Вам потрібні відповіді, які допоможуть у ході дискусії зробити обґрунтований висновок. Отримати потрібний показник для прийняття рішення часто досить складно. Але тепер все змінилося. Можливості збору даних, реалізовані в Blackboard Analytics ™, дозволяють отримати детальні відповіді на всі питання. Якщо вам потрібно проаналізувати статистику прийому за етнічною, географічною чи статевою ознакою, ви можете відразу ж отримати необхідні результати.

  КОНТРОЛЮЙТЕ СИТУАЦІЮ : отримуйте всю необхідну інформацію САМОСТІЙНО

  Необхідність запитувати дані у відділу інформаційних технологій - великий недолік традиційної системи збору інформації. Це забирає час і вимагає участі додаткових співробітників. У Blackboard Analytics є персоналізовані інформаційні панелі, закріплені за окремими керівниками, які з їх допомогою можуть в будь-який час стежити за ситуацією в рамках своїх повноважень.

  ЗБЕРІГАЙТЕ ТЕМП : ШВИДКО отримувати необхідну інформацію

  Двотижневе очікування відповідей, необхідних групі людей для прийняття правильного рішення, здається нескінченним і уповільнює темп розвитку, не дозволяючи нічого зробити в відсутність даних. Blackboard Analytics поверне вам швидкість. Коли процес повністю налагоджений, отримання відповідей на конкретні запитання у вас відніме не більше п'яти хвилин. Ідеальне рішення для підтримки ритму.