• Rosetta Stone допомагає компаніям підвищувати професійний рівень працівників в аспекті оволодіння ними необхідними навичками нових іноземних мов, необхідних для успішної діяльності в культурно різноманітному та глобально інтегрованому бізнес-просторі.

    Наші багатофункціональні інтерактивні рішення використовуються більш ніж 8,000 комерційних організацій, 9,000 організацій державного сектора та 20,000 освітніх установа по всьому світу, а також мільйонами студентів з більш ніж 150 країн.


Державні установи

Пропонуємо Вашій увазі інтерактивну навчальну онлайн платформу з вивчення іноземних мов і проходження професійних курсів і тренінгів провідної світової компанії по створенню систем штучного інтелекту в галузі освіти Rosetta Stone

Статус офіційного партнера Rosetta Stone має компанія Bosh GmbH

Комерційним агентом компанії Bosh GmbH на території України виступає підприємство B&P, Ltd

Rosetta Stone допомагає організаціям державного сектору озброїти свій персонал мовними навичками, необхідними для ефективної роботи та діяльності в різних культурно-етнічних спільнотах.

Працівники, які можуть спілкуватися декількома мовами, допомагають організаціям державного сектору досягати справжнього взаємопорозуміння з населенням, підвищуючи ефективність їх роботи в суспільстві, яке стає все більш глобально-культурним. Інноваційне рішення Rosetta Stone для державного сектора є надійним інструментом впливу на міжкультурне спілкування, яке створює позитивну репутацію самої організації.

Глобалізаційні та демографічні процеси сприяють перетворенню тих сфер діяльності, в яких здійснюють свої функції організації державного сектору, в більш мультикультурні та різноманітні. Незалежно від місії організації або того, яким саме чином вони здійснюють сприяння громадянам, здатність ефективно спілкуватися декількома іноземними мовами є невід'ємною частиною успіху.

Забезпечення надійного ПОРОЗУМІННЯ З СУСПІЛЬСТВОМ Формування стосунків довіри та доброзичливості з місцевим населенням і глобальним співтовариством є критично важливим для успіху місії організацій державного сектора. Оскільки співтовариства стають все різноманітнішими, а місії організацій виходять за межі державних кордонів, організація повинна бути пристосованою до діяльності в умовах культурного та лінгвістичного розмаїття. TOTALe PRO надає персоналу навички спілкування іноземними мовами, необхідні для встановлення взаємопорозуміння.
Покращення якості РОБОТИ З НАСЕЛЕННЯМ Спілкування є важливим фактором у роботі з населенням та наданням ефективних послуг, але, чим згуртованішими стають спільноти, тим більше зростає потреба в спілкуванні з населенням, яке не володіє мовними навичками професійно. TOTALePRO забезпечує таке навчання іноземним мовам працівників державного сектора, яке відповідає їх потребам під час роботи в регіонах, де присутні представники неоднорідного мовного середовища.
ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ Як підтримання правопорядку на рівні регіонів, так і можливе патрулювання місцевості за кордоном, вимагають ефективного спілкування з населенням, що характеризується різноманітними етнічними і лінгвістичними особливостями. Наявність певних мовних навичок призведе до підвищення рівня безпеки як працівників, так і населення, якому вони надають організаційну підтримку.
РОЗВИТОК ПЕРСОНАЛУ Нагальні завдання та демографічне розмаїття населення вимагають від державного сектора здатності адаптуватися до мінливих умов. Державні службовці продовжують шукати шляхи для зміцнення тих необхідних навичок, які дають їм можливість надавати послуги насленню, неоднорідному з мовної точки зору, а також гідно представляти свої організації на європейському рівні. TOTALe PRO - це рішення для підвищення професійного рівня державних службовців, яке забезпчує їх навичками спілкування іноземними мовами, необхідними для більшої ефективності їх роботи та досягнення поставлених перед ними цілей.