• Rosetta Stone допомагає компаніям підвищувати професійний рівень працівників в аспекті оволодіння ними необхідними навичками нових іноземних мов, необхідних для успішної діяльності в культурно різноманітному та глобально інтегрованому бізнес-просторі.

  Наші багатофункціональні інтерактивні рішення використовуються більш ніж 8,000 комерційних організацій, 9,000 організацій державного сектора та 20,000 освітніх установа по всьому світу, а також мільйонами студентів з більш ніж 150 країн.


Рішення дуже просте у використанні, але одночасно дуже потужне. Учні можуть швидко отримувати доступ до нього та швидко навчатись, не усвідомлюючи, що вони дійсно навчаються
John Hernandez, Директор школи, Norlington School for Boys

SportMobile

Координатор проекту Ганна Безсонова

Пропонуємо Вашій увазі інтерактивну навчальну онлайн платформу з вивчення іноземних мов для спортсменів, призначену для організації ефективного навчання в режимі дистанціного навчання (distance learning), а також суміщення реального та віртуального часу (blended learning).

Rosetta Stone – провідна світова компанія, що спеціалізується на створенні систем штучного інтелекту в мовній освітній галузі. Навчальні курси проходять під патронатом компанії Bosh GmbH, що має статус офіційного партнера Rosetta Stone на території країн Східної, Центральної Європи та Азії, включно з країнами СНД. Комерційним агентом компанії Bosh GmbH на території України виступає підприємство B&P, Ltd.

Навчальний пакет “Sport Mobile” призначений спеціально для людей, що серйозно займаються спортом, але водночас прагнуть оволодіти необхідними навичками певної іноземної мови. Курс навчання включає в себе інтерактивні уроки з вбудованою системою розпізнавання мови, онлайн заняття з розвитку усного мовлення з носієм мови, а також доступ до ресурсів міжнародної онлайн спільноти людей, що вивчають іноземні мови за допомогою Rosetta Stone. Окрім того, студенти отримують консультаційно-тьюторську підтримку кваліфікованих викладачів, необхідні додаткові навчальні матеріали. Для зацікавлених організуються закордонні навчальні сесії, що поєднують інтенсивне вивчення іноземної мови за допомогою занурення в іншомовне середовище з насиченою спортивно-тренувальною та культурно-пізнавальною програмою.

Переваги навчального пакету “Sport Mobile”:

 • вивчення іноземної мови в індивідуально побудованому режимі;
 • вивчення іноземної мови в будь-який зручний час з будь-якого місця перебування;
 • онлайн уроки з розвитку усного мовлення з носієм мови за індивідуально погодженим розкладом;
 • вивчення іноземної мови незалежно від базового рівня підготовки;
 • можливість вивчення більше ніж 20 іноземних мов;
 • самостійне керування результатами навчання: прискорення процесу чи повторення попереднього матеріалу;
 • підтримка куратора у будь-який зручний час незалежно від місця перебування;
 • активне залучення батьків студента до навчального процесу (ознайомлення з перебігом навчання, його результатами, надання методичних рекомендацій)

Цільова група: спортсмени, що прагнуть почати/продовжити вивчення іноземної мови, яке б ідеально підходило до напруженого тренувально-змагального графіку.

Рекомендований рівень: початковий, середній

Рівень, одержуваний після проходження повного курсу: В1 (самодостатнє володіння згідно з CEFR )

Структура навчального пакету “Sport Mobile

 • Інтерактивний онлайн курс з вивчення іноземної мови, доступний 24 / 7
  • усне мовлення
  • письмова мова
  • аудіювання
  • читання
 • Групові (максимальна кількість учасників - 4 ) онлайн уроки розмовної мови з викладачем-носієм мови
 • Доступ до міжнародного онлайн співтовариства людей, що вивчають іноземну мову, Rosetta World
 • Мовні онлайн ігри в навчальному співтоваристві
 • Мобільні додатки для вивчення мови за допомогою смартфонів і планшетів
 • Консультаційно-тьюторська підтримка кваліфікованих викладачів в онлайн режимі
 • Семінари та круглі столи з викладачем для додаткового вивчення граматичного матеріалу, закріплення пройденого в інтерактивному курсі, додаткової комунікативної практики (онлайн та оффлайн формат)
 • Додаткові начальні та методичні матеріали
 • Сертифікати про успішне проходження курсів, затверджені CPD Certification Service (Continuing professional development ), та відповідні рекомендаційні листи
 • За бажанням:стажування мовних навичок та знань у період регулярних закордонних сесійних модулів, що інтегровані у спортивно-тренувальний розклад.

Консультаційно-тьюторська підтримка кураторів

Навчальні плани складені з урахуванням контактних годин роботи студентів в аудиторії та з урахуванням самостійної роботи студентів на базі веб-платформи. Викладач має безперервний доступ до інформаційного ресурсу, котрий комплексно відображає якісну та кількісну характеристику самостійної роботи студентів. Це дозволяє викладачу диференційовано підходити до складання планів для самостійної роботи студентів, корегувати такі плани в динамічному режимі та мати можливість аналізувати реальне навантаження студентів в залежності від їх індивідуальних особливостей.

Викладач в динамічному режимі отримує регулярні аналітичні звіти та на їх базі приймає рішення про цільові аудиторні заняття: проведення структурного аналізу, заняття з граматики, консультації тощо. Викладач отримує можливість в динамічному режимі, на відміну від існуючого традиційного навчання у дискретному режимі, контролювати та корегувати роботу студентів без шкоди принципу самостійності.

Адміністрування програми

Протягом всього терміну навчання здійснюється учбово-адміністративний моніторинг.

У віртуальному режимі адміністрування навчання буде здійснюватись в інтерактивному режимі на базі веб-платформи. Всі учасники учбового процесу: учень, куратор, батьки матимуть постійний доступ до результатів проходження навчання та успішності учня, як кожного індивідуально, так і в рейтингу серед всіх учнів групи.

Участь батьків

З батьками буде підтримуватись постійний зв’язок в он-лайн режимі, провадитимуться консультації та батьківські збори, відкриті уроки та інші заходи з метою постійного інтерактивного інформування батьків з усіх питань розвитку та успішності дитини.

Батьки учня матимуть змогу самостійно здійснювати в он-лайн режимі інформаційний моніторинг просування своєї дитини в навчанні.

Крім того, батьки зможуть також підключитися до інтерактивних веб- платформ і , таким чином, вивчати іноземну мову в режимі он-лайн паралельно зі своїми дітьми, впроваджуючи вдома дні спілкування іноземною мовою. Це сприятиме налагодженню міцного духовного зв’язку з дитиною та стане потужним мотивувальним інструментом для дитини щодо бажання навчатись та створенню стійкого підґрунтя для спільних сімейних інтересів і корисного використання вільного часу.

 • 3 місяці

  Найменування пакету (*) Опції Термін Кількітсь
  рівнів
  Ціна , грн. Коротка характеристика пакету Склад курсу
  Sport mobile Старт 3 міс. 1-2 рівні 1000 Вивчення однієї мови однією людиною.Лише інтерактивний курс.Rosetta Course 1. усне мовлення
  2. письмове мовлення
  3. аудіювання
  4. читання
  5. консультаційно-тьюторська підтримка кваліфікованих викладачів в онлайн режимі
  Заповнення заявки та здійснення оплати

  6 місяців

  Найменування пакету (*) Опції Термін Кількітсь
  рівнів
  Ціна , грн. Коротка характеристика пакету Склад курсу
  Sport mobile Базовий 6 міс. 1-3 рівні 1500 Вивчення однієї мови однією людиною.Лише інтерактивний курс.Rosetta Course 1. усне мовлення
  2. письмове мовлення
  3. аудіювання
  4. читання
  5. консультаційно-тьюторська підтримка кваліфікованих викладачів в онлайн режимі
  Заповнення заявки та здійснення оплати

  12 місяців

  Найменування пакету (*) Опції Термін Кількітсь
  рівнів
  Ціна , грн. Коротка характеристика пакету Склад курсу
  Sport mobile Преміум 12 міс 1-5 рівні 2400 Вивчення однієї мови однією людиною.Лише інтерактивний курс.Rosetta Course 1. усне мовлення
  2. письмове мовлення
  3. аудіювання
  4. читання
  5. консультаційно-тьюторська підтримка кваліфікованих викладачів в онлайн режимі
  Заповнення заявки та здійснення оплати

 • under construction
 • under construction

За допомогою Rosetta Stone сором’язливі учні можуть впевнено навчатись
Ian Gulliford, Мовний координатор, Frankfurt International School