• Rosetta Stone допомагає компаніям підвищувати професійний рівень працівників в аспекті оволодіння ними необхідними навичками нових іноземних мов, необхідних для успішної діяльності в культурно різноманітному та глобально інтегрованому бізнес-просторі.

    Наші багатофункціональні інтерактивні рішення використовуються більш ніж 8,000 комерційних організацій, 9,000 організацій державного сектора та 20,000 освітніх установа по всьому світу, а також мільйонами студентів з більш ніж 150 країн.


Громадські організації

Пропонуємо Вашій увазі інтерактивну навчальну онлайн платформу з вивчення іноземних мов і проходження професійних курсів і тренінгів провідної світової компанії по створенню систем штучного інтелекту в галузі освіти Rosetta Stone

Статус офіційного партнера Rosetta Stone має компанія Bosh GmbH

Комерційним агентом компанії Bosh GmbH на території України виступає підприємство B&P, Ltd

Якщо Ваша організація готує працівників для роботи в мультикультурному світі, розширює географію своєї діяльності для того, щоб надавати послуги різним народам чи регіонам, або позиціонує себе в нових сферах діяльності, то Вам потрібні інноваційні рішення з вивчення іноземних мов, для того, щоб комплексно оцінювати отримані результати.

Рішення з вивчення іноземних мов Rosetta Stone розроблене таким чином, щоб забезпечити широкий спектр найрізноманітніших переваг. Учасники отримують можливість вивчати іноземну мову за допомогою легкого у використанні програмного забезпечення. Адміністратори гідно оцінять можливість швидкого впровадження програмного забезпечення, зручного доступу до функціональних можливостей програми й адміністрування звітності. Rosetta Stone забезпечує ефективне on-line вивчення іноземної мови в будь-якому місці і в будь-який час, щоб найбільш ефективно відповідати Вашим можливостям і потребам

Незалежно від того, якими є Ваші плани на майбутнє, рішення Rosetta Stone йде в ногу з Вашою організацією, щоб встановити стійкий прогрес і досягти максимального зростання Ваших інвестицій. Передові технології - це розумний шлях до того, щоб відповідати потребам Вашої організації у вивченні іноземних мов та одночасно контролювати витрати. Rosetta Stone допомагає Вам підвищувати рівень компетенції Ваших працівників шляхом надання можливостей вивченння іноземних мов за допомогою єдиної платформи, адаптованої до динамічного зростання кількості учасників. Саме завдяки цьому і досягається максимальна ефективність в процесі використання навчально-мовного рішення.

Rosetta Stone забезпечує безперервне навчання іноземним мовам в гармонії із зростанням Вашої організації. Швидке впровадження програми дає Вам можливість негайно почати використання програми й надалі розширити її застосування в залежності від Ваших потреб.

Слова поєднуються, як клей. Ви вчитеся, майже не помічаючи цього .... А онлайн навчання в режимі реального часу відточує отримані знання. TOTALe дійсно є золотим стандартом.
The Sunday Times