Оренда приміщень з освітньою метою - Київ

Дім Знань - це чудове місце для освітнього заходу.

Зворотній зв'язок

Конференції

Наші приміщення підходять для проведення всіх видів освітніх конференцій.

Злагоджена робота обслуговуючого персоналу та бездоганний сервіс, а також дотримання всіх технічних вимог, необхідних для повноцінної інтерактивної участі, допоможе Вам максимально ефективно реалізувати свої цілі.


Тренінги

Використання приміщень Дому Знань для навчання Ваших співробітників і проведення відповідних тренінгових заходів для Ваших агентів принесе відчутний результат в ефективному просуванні Ваших послуг і продуктів.

З цією метою ми готові надати Вам високоякісне обладнання та всі необхідні послуги відповідно до сфери Вашої підприємницької діяльності.


Семінари

Семінари є найбільш ефективним інструментом реалізації навчального процесу. Для повноцінного використання цього інструменту необхідне створення ідеальних умов організаційної, технічної та сервісної підготовки.

Правильне оформлення приміщень і структурно-індивідуальний підхід до бажання організатора є тією складовою, яка підвищує рівень будь-якого заходу.

Великі Аудиторії Кава-Брейк Організація

Презентації

Будь-який продукт або сервіс потребує якісної презентації. Для того, щоб справити бажане враження на майбутніх клієнтів і партнерів, необхідний продуманий підхід, який, у більшості випадків, стосується не тільки продукту як такого, а й атмосфери,в якій його представляють.

Дуже важливо, щоб реципієнт Вашої інформації відчував себе комфортно і, таким чином, міг максимально зосередитися на Вашій презентації.

Висока якість Проектор безкоштовно Сервіс комфорту

Довгострокова Оренда Аудиторії

Не завжди потрібно обмежувати свій освітній бізнес в обсязі матеріалу, що викладається, частоті занять або в кількості викладачів.Експансія і розширення діяльності створює нові умови та динаміку, які можуть вивести Вас на новий рівень серед Ваших конкурентів, що безпосередньо збільшує попит, а відповідно й прибуток.

Крім того, довгострокова оренда в Домі Знань не тільки знижує собівартість приміщення , але й також дає Вам знижку на усі наші додаткові сервіси.

10% Знижка All-inclusive Підтримка

Ділові зустрічі та переговори

Згідно зі статистичними даними, підприємці проводять приблизно 40 % робочого часу на зустрічах і переговорах. Неможливо не відзначити і те, що перші зустрічі є найсуттєвішими для подальшого розвитку будь-якої спільної діяльності.

Ми в Домі Знань вважаємо, що сутність переговорів лежить у продуктивній вербальній дискусії, а питання працездатності презентаційної техніки або наявності необхідних матеріалів для правильного викладу думки при цьому не повинні стояти на Вашому шляху.

Від 150 грн на годину Відео - Конференції Обслуговування