Партнери

Київський Економічний Інститут Менеджменту

Київський Економічний Інститут Менеджменту на сьогодні зайняв одну з перших сходинок серед приватних вузів України за якістю економічної освіти, а також сьоме місце за якістю економічної освіти державних і приватних ВНЗ.

Нові програми інституту реалізуються в партнерстві з профільними національними та міжнародними організаціями: Будапештський інститут менеджменту , Райффайзен Банк Аваль, Приватбанк, компанії групи Bosh.

Усі нові програми інституту включають інтенсивне вивчення іноземних мов з використанням сучасних ІТ-технологій. Програма інтерактивного вивчення іноземних мов для студентів інституту є складовою частиною навчальної програми.

Будапештський інститут менеджменту

AVF є однією з престижних вищих установ Угорщини. Випускники даного Інституту ціняться на угорському ринку праці. Інститут використовує інноваційні технології в освіті. В інституті проходить хороша підготовка економістів, менеджерів і фахівців з міжнародних відносин.

BOSH International Group

Ринок освітніх послуг завжди був і є пріоритетним напрямком у діяльності компанії з моменту її заснування. Компанія є засновником ліцензованого вищого навчального закладу "Київський економічний інститут менеджменту" , з 1996 по 2009 спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка брав участь у створенні науково - готельного комплексу. Спільно з компаніями США, Німеччини та Швейцарії є засновником міжнародної бізнес школи All Plus Together. Економічні та соціальні досягнення компанії відзначені дипломами та нагородами торгово-промислової палати України, державних і громадських організацій.

Райффайзен Банк Аваль

РБА як частина міжнародної банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ приділяє значну увагу обслуговуванню великого приватного капіталу і має успішний досвід у наданні індивідуальних рекомендацій клієнтам щодо вибору оптимальних схем управління коштами.

У 2009 р. Райффайзен Банк Аваль став лауреатом конкурсу " Lifestyle Awards 2009" у номінації « Приватний банкінг ».

ПриватБанк

Комерційний банк ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у третьому кварталі 2012 року був основним банком 35 % клієнтів-фізичних осіб. Серед корпоративних клієнтів цей показник становить 38 %.

ПриватБанк є інноваційним банком світу. Більше десяти років тому банк став одним з перших у світі, що почали використовувати одноразові SMS- паролі.

B&P Ltd - Бі єнд Пі

На сучасному етапі Компанія ставить перед собою завдання сприяти і бути лідером з впровадження сучасних управлінських та контентних ІТ-рішень в навчальний процес освітніх установ України, а також сприяти розвитку нових форм освітнього процесу, заснованих на комплексній взаємній інтеграції глобальної соціально-освітньої інтерактивності учнів у віртуальному і реальному просторах, індивідуального навчання за допомогою сучасних веб-платформних навчальних систем і традиційного академічного процесу навчання.

Kazimieras Simonavičius University

Університет Kazimieras Simonavičius один з провідних приватних литовських університетів, що пропонує своїм студентам спеціальності правового напрямку. Університет Kazimieras Simonavičius був заснований в 2003 році. Це приватний університет, з філіями у Вільнюсі та Клайпеді. На даний момент більше 600 студентів вчитися в університеті. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Університету www.ksu.lt

Випускники університету успішно працюють в юридичних фірмах, фінансових установах, судах, муніципалітетах, державних установах і приватних компаніях в Литві та за кордоном. В Університеті є також бібліотека. Велика частина фонду бібліотеки складається з літератури по соціальним наукам, праву та бізнес-літератури. Університет Kazimieras Simonavicius став членом асоціації неурядових навчальних закладів Литви. Ця асоціація об'єднує 13 приватних університетів, пропонуючи високоякісні дослідження, визнані не тільки в Литві, але і на міжнародній арені.

Федерація гімнастики України

Сьогодні Федерація гімнастики України займає одну з провідних позиції на ринку спортивних послуг України. Федерація гімнастики займається організацією та розвитком спортивних подій на території України та за її межами, готуючи професіоналів спортивного напрямку. Започаткувала школу Ірина Дерюгіна, єдина радянська гімнастка, яка двічі була абсолютною чемпіонкою світу в 1977 і 1979 рр. Федерацію гімнастики України відвідує велика кількість дітей та підлітків, дошкільного та шкільного віку, що активно займаються спортом та приймають участь у різних національних та світових шоу.

Blackboard Inc.

Світовий лідер в області створення інтегрованих систем зберігання електронного контенту та дистанційного навчання. Blackboard - це домінуюча Система управління навчанням (LMS), на ринку академічних та професійних секторів. Компанія надає навчальний інтерфейс в режимі он-лайн для мільйонів користувачів по всьому світу.

Rosetta Stone Inc.

Компанія, що є світовим лідером в галузі інтерактивного онлайн вивчення іноземних мов. Rosetta Stone пропонує особистісно-орієнтовану інтерактивну платформу,яка активізує вроджені здатності людини до вивчення мов без перекладу та заучування у будь-який зручний час та в індивідуальному темпі. Рішення для вивчення іноземних мов Rosetta Stone відкриває доступ до вивчення більше 30 мов та широко використовується школами, освітніми закладами, комерційними та державними установами, а також мільйонами людей у більш ніж 150 країнах світу.