САМООСВІТА

Програми вивчення іноземних мов Rosetta Stone

Будь-яка особа віком від 18 років без подальших вікових обмежень може самостійно вивчати будь-яку іноземну мову з 28 запропонованих іноземних мов .

Особі надається можливість самостійного застосування для вивчення іноземних мов роботизованих інтерактивних платформ Rosetta Stone. Роботизовані платформи Rosetta Stone використовуються в інтерактивному режимі у будь-який зручний час незалежно від місця його перебування. Доступ до програми надається в режимі 24/7.

Системи штучного інтелекту Rosetta Stone дозволяють вивчати як одну обрану мову так і декілька іноземних мов одночасно.

Програми з вивчення іноземних мов Rosetta Stone надають можливість вивчення іноземних мов шляхом занурення у мовне середовище.

Програми Rosetta Stone включають платформні рішення з вивчення 28 іноземних мов.

Роботизовані платформи Rosetta Stone можуть використовуватись для підвищення рівня знань з іноземної мови чи вивчення іншої іноземної мови.

Учасникам надається консультаційна підтримка протягом всього часу підключення до програми.

Програма, окрім мовних навичок, розвиває навички самоорганізації, концентрації уваги, тримання напруги, швидкого реагування та широкий спектр комунікативних навичок.

Програма сприяє становленню сталих компетенцій розвитку особистості та її впевненого існування в глобальному середовищі.

Після успішного завершення навчання учасник має змогу здати тест та за результатами здачі тесту отримати відповідний сертифікат, що відповідає рівням від А0 до В2, С1 за шкалою CEFR. Здача тестів здійснюється у сертифікованих тестових (тренінгових) центрах.

Тренінговий центр розташований в Київському економічному інституті менеджменту за адресою : м. Київ, вул. Смоленська 31-33.

Технічні засоби необхідні для роботи у програмі.

Учню для роботи в програмі потрібно мати:

- будь-який персональний пристрій ( комп’ютер, смартфон, планшет і т.п.), за допомогою якого він може підключитись до Інтернет мережі;

- доступ до Інтернету.

Для тих, хто не має необхідних технічних засобів, надається можливість користуватись обладнанням у спеціалізованих тренінгових центрах. Такі тренінгові центри будуть створюватись в містах та регіональних центрах України. Інформація про створення та місця розташування таких центрів буде розміщуватись на відповідній сторінці сайту.

На даний час такий центр відкрито в Києві на базі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33.

Отримання доступу до програми.

Кожний учасник програми отримує доступ до відповідних платформ програми ( в залежності від мети його участі у програмі - навчання, адміністрування) , використовуючи відповідні реквізити (логін, пароль) , які надсилаються на його електронну пошту після оформлення процедури участі у програмі. Зазначені реквізити можуть використовуватись виключно особою, для якої вони надані.

Оформлення процедури участі у програмі.

Участь у програмі оформлюється шляхом здійснення наступних кроків:

Крок 1. Ознайомлення з Умовами користування роботизованою платформою програми з вивчення іноземних мов Rosetta Stone та погодження з ними

Крок 2. Ознайомлення з Порядком збереження та обробки персональних даних та погодження з ним

Крок 3. Ознайомлення з умовами Ліцензійного Договору та узгодження умов договору

Крок 4. Заповнення відповідної заявки, розміщеної на цій сторінці сайту

Крок 5. Оплата участі у програмі в порядку, визначеному на сайті нижче

Фінансова інформація.

Користування програмою Rosetta Stone здійснюється на підставі відповідного Ліцензійноо Договору , про який йдеться в розділі «Оформлення процедури участі у програмі» (Крок 3) . Договір вважається таким, що підписаний учасником в разі , якщо згода з умовами Договору підтверджена відміткою у відповідній директорії на сторінці сайту і учасник перейшов до функції оплати послуг.

Тривалість навчання: 3 місяці, 6 місяців, один рік.

Вартість навчання ( для однієї іноземної мови) :

  • 3 місяці – 900 грн.
  • 6 місяців –1450 грн.
  • 12 місяців – 2100 грн.

Оплата навчання може здійснюватись платіжними картками систем VISA та MASER CARD будь-якого банку через Інтернет- еквайрінг або шляхом сплати готівки через будь-яке відділення будь-якого банку на підставі рахунку- фактури, яка надсилається на електронну пошту в автоматичному режимі після оформлення процедури участі у програмі в порядку, зазначеному вище. ( Крок 1- Крок 4)

Після отримання Інститутом на поточний рахунок сплаченої вартості послуг , учаснику протягом п’яти календарних днів надаються реквізиту доступу до програми Rosetta Stone .

Учаснику надається можливість отримання безкоштовного тренувального уроку.

Скористатись тренувальним уроком учасник може в тренінговому центрі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33 (станція метро «Шулявська») в будь-який зручний для нього час. Замовити день та час тренувального уроку учасник може шляхом надіслання повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація:

З будь-якими запитаннями звертайтесь за наступними реквізитами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(044) 331 41 93

(067) 249 31 84

(067) 505 43 47