ШКІЛЬНІ ПРОГРАМИ

Рішення дуже просте у використанні, але водночас дуже потужне. Учні можуть швидко отримувати доступ до нього і швидко вчитися, не усвідомлюючи, що вони дійсно вчаться.

John Hernandez, Директор школы, Norlington School for Boys

Програми вивчення іноземних мов Rosetta Stone

Учням надається можливість самостійного застосування для вивчення іноземних мов роботизованих інтерактивних платформ Rosetta Stone.

Системи штучного інтелекту Rosetta Stone дозволяють вивчати як одну обрану мову, так і декілька іноземних мов одночасно.

Програми з вивчення іноземних мов Rosetta Stone надають можливість вивчення іноземних мов шляхом занурення дитини у мовне середовище.

Програми Rosetta Stone включають платформні рішення з вивчення 28 іноземних мов.

Роботизовані платформи Rosetta Stone використовуються вчителем, як додатковий інструмент для підвищення рівня знань з іноземної мови, яка вивчається в школі.

Роботизовані платформи Rosetta Stone використовуються учнем в інтерактивному режимі у класі , а також самостійно ( self-study) у будь-який зручний для нього час незалежно від місця його перебування.

Учням надається консультаційна та методологічна підтримка вчителями протягом всього часу роботи з програмою за допомогою інтерактивного мультимедійного простору.

Програма, окрім мовних навичок, розвиває у учня навички самоорганізації, концентрації уваги, тримання напруги, швидкого реагування та широкий спектр комунікативних навичок.

Програма сприяє становленню сталих компетенцій розвитку особистості та її впевненого існування в глобальному середовищі.

Адміністрування програми.

Протягом всього терміну навчання здійснюється учбово-адміністративний моніторинг.

Адміністрування навчання здійснюється в інтерактивному режимі на базі веб-платформи. Всі учасники учбового процесу: учень, вчитель,директор, завуч, батьки матимуть постійний доступ до результатів проходження навчання та успішності учня, як кожного індивідуально, так і в рейтингу серед всіх учнів групи, класу, школи і мають можливість аналізувати та коригувати навчальний процес з урахуванням індивідуальних здібностей та успіхів кожного учня.

Участь батьків.

З батьками буде підтримуватись постійний зв’язок в он-лайн режимі з метою постійного інтерактивного інформування батьків з усіх питань розвитку та успішності дитини.

Батьки учня матимуть змогу самостійно здійснювати в он-лайн режимі інформаційний моніторинг просування своєї дитини в навчанні.

Крім того, батьки зможуть також підключитися до інтерактивних веб- платформ і , таким чином, вивчати іноземну мову в режимі он-лайн паралельно зі своїми дітьми, впроваджуючи вдома дні спілкування іноземною мовою. Це сприятиме налагодженню міцного духовного зв’язку з дитиною та стане потужним мотивувальним інструментом для дитини щодо бажання навчатись та створенню стійкого підґрунтя для спільних сімейних інтересів і корисного використання вільного часу. Підключення батьків до програм вивчення іноземних мов здійснюється на загальних умовах, визначених на сайті : http://ecoman-university.kiev.ua/ua/blended-learning/blended-learning

Рейтингові заходи та результат.

На підставі моніторингу буде здійснюватись відбір кращих учнів для участі в міжнародних мовних олімпіадах , які будуть провадитись щорічно .

Після успішного завершення програми навчання учень має змогу здати тест та за результатами здачі тесту отримати відповідний сертифікат, що відповідає рівням від А0 до В2 за шкалою CEFR. Здача тестів здійснюється у сертифікованих тестових (тренінгових) центрах.

На даний час такий центр відкрито в Києві на базі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33.

Технічні засоби необхідні для роботи у програмі.

Учню для роботи в програмі потрібно мати:

  • будь-який персональний пристрій ( комп’ютер, смартфон, планшет і т.п.), за допомогою якого він може підключитись до Інтернет мережі;
  • доступ до Інтернету.

Для тих, хто не має необхідних технічних засобів, надається можливість ( безкоштовно) користуватись обладнанням у спеціалізованих тренінгових центрах. Такі тренінгові центри будуть створюватись в містах та регіональних центрах України. Інформація про створення та місця розташування таких центрів буде розміщуватись на відповідній сторінці сайту.

На даний час такий центр відкрито в Києві на базі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33.

Отримання доступу до програми.

Кожний учасник програми отримує доступ до відповідних платформ програми ( в залежності від мети його участі у програмі - навчання, адміністрування тощо) , використовуючи відповідні реквізити (логін, пароль) , які надсилаються на його електронну пошту після оформлення процедури участі у програмі. Зазначені реквізити можуть використовуватись виключно особою, для якої вони надані.

Оформлення процедури участі у програмі.

Участь у програмі учнів оформлюється шляхом здійснення батьками учня наступних кроків:

Крок 1. Ознайомлення з Умовами користування роботизованою платформою програми з вивчення іноземних мов Rosetta Stone та погодження з ними

Крок 2. Ознайомлення з Порядком збереження та обробки персональних даних та погодження з ним

Крок 3. Ознайомлення з умовами Договору та погодження умов договору

Крок 4. Заповнення відповідної заяви в порядку, визначеному нижче

Крок 5. Оплата участі у програмі в порядку, визначеному на сайті

Участь у програмі школи та викладачів здійснюється на підставі заяви у довільній формі, оформленої за підписом уповноваженої особи навчального закладу, в якій обов’язково зазначається дозвіл відповідного органу влади на інтеграцію програми в навчальний процес. Заява направляється на електронну адресу : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та\або на електронну адресу Асоціації керівників шкіл України : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштою на адресу: м. Київ, 03005, а\с 30.

Консультаційну та методологічну підтримку процесу навчання здійснює Київський економічний інститут менеджменту разом з навчальними закладами середньої освіти, що прийматимуть участь у програмі та вчителі яких отримали відповідні сертифікати про проходження тренінгів щодо застосування програми.

Інтеграція програми в навчальний процес .

Інтерактивні веб- платформні рішення Rosetta Stone забезпечені відповідною методологічною документацією для інтеграції програмних рішень в навчальний процес загальноосвітніх закладів. Гармонізація програмних рішень з традиційним навчанням провадиться сертифікованими вчителями за підтримки Асоціації керівників шкіл України та уповноважених представників компанії Rosetta Stone на впровадження програми в Україні.

Обов’язок погодити з відповідними державними органами застосування програми Rosetta Stone в навчальному процесі загальноосвітнього навчального закладу ( школи) лежить виключно на уповноважених особах такого загальноосвітнього навчального закладу ( школи).

Будь-яка методологічна підтримка щодо інтеграції інтерактивних веб-платформних рішень Rosetta Stone в навчальний процес здійснюється виключно після отримання навчальним закладом відповідних дозвільних документів згідно з діючими законодавчими вимогами України.

Фінансова інформація.

Користування програмою Rosetta Stone здійснюється на підставі Ліцензійного договору для шкільних навчальних закладів з єдиною вартісною характеристикою по всій території України.

  • Для шкіл, які мають вчителів, що отримали відповідний сертифікат про проходження спеціалізованих тренінгів по застосуванню програми в навчальному процесі :

вартість програми - 45 грн. на місяць з розрахунку на кожного учня;

  • Для шкіл, які не мають вчителів, що отримали відповідний сертифікат про проходження спеціалізованих тренінгів по застосуванню програми в навчальному процесі:

вартість програми - 65 грн. на місяць з розрахунку на кожного учня.

В залежності від методології інтеграції програм в навчальний процес та фінансових можливостей відповідних місцевих органів програма може бути отримана термін:

3 місяці, 6 місяців, 12 місяців

В особливих випадках з урахуванням обґрунтованої доцільності програма можу бути надана на термін в один місяць.

Пільги:

Безкоштовний доступ до програми надається наступним категоріям учнів загальноосвітніх шкіл, що приймають участь у програмі:

  • Дітям з обмеженими можливостями
  • Дітям , які перебували в зоні АТО
  • Дітям, батьки яких перебувають в зоні АТО на момент подання заяви про участь у програмі
  • Дітям, які втратили батьків в зоні АТО
  • Дітям з багатодітних сімей

Батьки учнів, які приймають участь у програмі, отримують значні фінансові пільги по підключенню до програми в залежності від успіхів дитини та з урахуванням матеріального становища сім’ї.

Загальні умови користування програмою викладені на сайті http://ecoman-university.kiev.ua/ua/blended-learning/blended-learning

Контактна інформація:

З будь-якими запитаннями звертайтесь за наступними реквізитами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(044) 331 41 93

(067) 249 31 84

(067) 505 43 47