ПРОФЕСІЙНІ КУРСИ

Київський економічний інститут менеджменту представляє серію професійних курсів в форматі blended learning на базі інтерактивної навчальної онлайн платформи Rosetta Stone.

Rosetta Stone – провідна світова компанія, що спеціалізується на створенні систем штучного інтелекту в мовній освітній галузі. Курси проходять під патронатом компанії Bosh GmbH , що має статус офіційного партнера Rosetta Stone на території країн Східної, Центральної Європи та Азії, включно з країнами СНД: https://boshgmbh-totale.rosettastoneenterprise.com/en-US

Індивідуальне проектно-технологічне управлінське та контентне веб-платформене рішення, що слугує основою мовних курсів Інституту базується на використанні новітніх систем LCS (Learning Content System). Технологічна архітектура LCS представляє комплексну інтегровану в учбовий процес систему, яка дозволяє доповнити існуючу традиційну методологію проведення занять та самостійної роботи студентів новими ІТ інтерактивними інструментами.

Навчання провадиться за допомогою інтерактивних веб- платформ під супроводом викладача- модератора. Викладач має безперервний доступ до інформаційного ресурсу, котрий комплексно відображає якісну та кількісну характеристику самостійної роботи учасника. Це дозволяє викладачу диференційовано підходити до кожного учасника індивідуально, надавати йому рекомендації щодо подальшого просування у навчанні.

Це комплексне рішення для поглиблення навичок володіння англійською мовою у сфері ділового спілкування. Програма поєднує використання передових технологій і роботу з найбільш авторитетними викладачами у сфері викладання ділової англійської мови. Завдання включають унікальну систему розпізнавання голосу і реальну взаємодію з викладачем для того, щоб сформувати комунікативні навички бізнес-англійської максимально ефективно.

Учасники самостійно вибирають найбільш важливі для них навички ділового спілкування: створення та проведення презентацій, ведення ділової кореспонденції, ефективна робота з клієнтами, організація поїздок і прийом іноземних гостей, проведення телефонних переговорів і т.д.

Учасник має доступ до інтерактивної роботизованої платформи в режимі 24/7.

Викладач в динамічному режимі отримує регулярні аналітичні звіти та на їх базі пропонує учаснику систему побудови навчання, заняття та консультації з граматики, участь у розмовних клубах тощо. Викладач отримує можливість в динамічному режимі, на відміну від існуючого традиційного навчання у дискретному режимі, контролювати та корегувати роботу учасника без шкоди принципу самостійності.

Комунікації між учасником та викладачем- модератором здійснюється в режимі blended learning (змішана форма навчання- он-лайн та традиційна форма) за вибором учасника.

Інтерактивний курс ділової англійської мови для людей, що володіють англійською мовою на середньому рівні, що забезпечує оволодіння комунікативними навичками для успішного спілкування в бізнес- сфері.

Курс навчання включає :

 • персоналізовані навчальні плани, що відповідають потребам студента;
 • фокусування на розвитку навичок ділової комунікації в професійному середовищі;
 • вступні та поточні тестування;
 • інтерактивні уроки з вбудованою системою розпізнавання мови;
 • онлайн 1:1 заняття з носієм мови;
 • оцінку знань кваліфікованим викладачем Rosetta Stone;
 • аналітику прогресу навчання;
 • консультаційно-тьюторську підтримку кваліфікованих викладачів;
 • необхідні додаткові навчальні матеріали

Цільова група: особи, що володіють іноземною мовою на середньому рівні (В1) та бажають оволодіти навичками ділового спілкування англійською мовою.

Рекомендований базовий рівень: B1, Level 5 ( за шкалою Rosetta Stone )

Для визначення відповідності базового рівня знань учасник може пройти тестування в тренінговому центрі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33 (метро Шулявська). За результатами тестування бажаючі можуть отримати міжнародні сертифікати за шкалою CEFR.

Рівень знання мови, що може бути досягнутий учасником після проходження повного курсу: С1 за міжнародною шкалою CEFR.

Комплексне рішення для розвитку навичок спілкування в певних професійних сферах. Система розпізнавання голосу, взаємодія з кваліфікованими викладачами і спеціально розроблений навчальний контент дозволяють ефективно досягти поставлених навчальних цілей.

Представлені спеціалізовані курси включають такі професійні сфери:

«Бізнес-комуникація»

Назва курсу

Кількість уроків

1

Розвиток навичок роботи з клієнтами

16

2

Поліпшення навичок ділового спілкування

16

3

Розвиток кар'єри

16

4

Організація подорожей та прийом іноземних гостей

16

5

Організація зустрічей, спілкування на них

16

6

Формування та керівництво командами

16

7

Досягнення цілей під час телефонних розмов і конференц-зв'язку

12

8

Розуміння і проведення презентацій

16

9

Ведення ділової кореспонденції

14

«Професійні сфери»

Назва курсу

Кількість уроків

1

Спілкування в нафтогазовій галузі

2

2

Формування навичок англійської мови для аварійно-екстрених ситуацій

2

3

Ефективне спілкування в сфері медицини

2

4

Спілкування в ІТ-сфері

2

5

Комунікація у фармацевтичній галузі

2

6

Участь в телекомунікаційній промисловості

2

7

Комунікація з пілотами та авіамеханіками

2

8

Комунікація щодо техніки безпеки на виробництві

2

Технічні засоби необхідні для роботи у програмі.

Учаснику для роботи в програмі потрібно мати:

 • будь-який персональний пристрій ( комп’ютер, смартфон, планшет і т.п.), за допомогою якого він може підключитись до Інтернет мережі;
 • доступ до Інтернету.

Отримання доступу до програми.

Кожний бажаючий отримує доступ до відповідних платформ програми , використовуючи відповідні реквізити (логін, пароль) , які надсилаються на його електронну пошту протягом п’яти календарних днів після оформлення процедури участі у програмі. Зазначені реквізити можуть використовуватись виключно особою, для якої вони надані.

Оформлення процедури участі у програмі.

Участь у програмі оформлюється шляхом здійснення наступних кроків:

Крок 1. Ознайомлення з Умовами користування роботизованою платформою програми з вивчення іноземних мов Rosetta Stone та погодження з ними

Крок 2. Ознайомлення з Порядком збереження та обробки персональних даних та погодження з ним

Крок 3. Ознайомлення з умовами Договору та погодження умов договору

Крок 4. Заповнення відповідної заявки, розміщеної на сайті

http://ecoman-university.kiev.ua/ua/blended-learning/blended-learning

Крок 5. Оплата участі у програмі в порядку, визначеному на сайті http://ecoman-university.kiev.ua/ua/blended-learning/blended-learning

Консультаційну та методологічну підтримку процесу навчання здійснює Київський економічний інститут менеджменту разом з викладачами, які отримали відповідні сертифікати про проходження тренінгів по застосуванню програми.

Фінансова інформація.

Користування програмою Rosetta Stone здійснюється на підставі відповідного Договору , про який йдеться в розділі «Оформлення процедури участі у програмі» (Крок 3) . Договір вважається таким, що підписаний учасником в разі , якщо згода з умовами Договору підтверджена відміткою у відповідній директорії на сторінці сайту і учасник перейшов до функції оплати послуг.

Тривалість навчання: 3 місяці, 6 місяців, один рік.

Вартість навчання:

3 місяці – 2100 грн.

6 місяців –3400 грн.

12 місяців – 7200 грн.

Оплата навчання може здійснюватись платіжними картками систем VISA та MASER CARD будь-якого банку через Інтернет- еквайрінг або шляхом сплати готівки через будь-яке відділення будь-якого банку на підставі рахунку- фактури, яка надсилається на електронну пошту в автоматичному режимі після оформлення процедури участі у програмі в порядку, зазначеному вище. ( Крок 1- Крок 4)

Після отримання Інститутом на поточний рахунок сплаченої вартості послуг , учаснику протягом п’яти календарних днів надаються реквізити доступу до програми Rosetta Stone та повідомляються реквізити для зв’язку з вчителем- модератором.

Учаснику надається можливість отримання безкоштовного тренувального уроку. Скористатись тренувальним уроком учасник може в тренінговому центрі Київського економічного інституту менеджменту за адресою: м. Київ, вул. Смоленська 31-33 (станція метро «Шулявська») в будь-який зручний для нього час. Замовити день та час тренувального уроку учасник може шляхом надіслання повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація:

З будь-якими запитаннями звертайтесь за наступними реквізитами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(044) 331 41 93

(067) 249 31 84

(067) 505 43 47